Červenec 2012

16th July // i don't forget..

16. července 2012 v 0:22 | Kirsten. |  diary.
na tenhle blog nezapomínám. už tolikrát jsem chtěla napsat nějaký článek,který si stejně nikdo nepřečte,ale neměla jsem trpělivost a hlavně čas. dnes jsem tu sama a nechce se mi spát,tak mi napadlo něco napsat.
první věcí je asi to,že jsem pořád s Danem. docela se tomu i divím potom,co jsme spolu prožili. měli jsme lehčí tříměsícovou krizi,ale tu jsme zvládli. miluju ho. je to jeden z lidí,se kterými jsem si někdy tolik rozumněla a mohla se bavit o šílených věcech. těch lidí bylo málo.. vlastně jen 3. kdybych ho těď ztratila asi bych umřela. jsme spolu skoro každý den. je mi strašně moc fajn,když ležíme celý den v posteli,koukáme na simpsonovi a u toho se cpeme nachos se salsou. miluju ,když spolu vaříme,pijeme kafe na balkoně,jen tak si povídáme,chodíme na noční cigaretu..ze všeho nejradši mám,ale to,když mě obejme i když brečím vlastně kvůli debilitám. dokáže mě pochopit a takových lidí není moc. jsem divná. proto jsem ráda,že se našel někdo,komu se můžu svěřit a kdo se mi bude snažit pomoct za každou cenu. jenže každej fajn vztah má i svý stinný stránky. někdy si říkám proč spolu vlastně jsme. nevím. myslím si,že si Dan zaslouží někoho mnohem lepšího. občas se hádáme kvůli naprostým blbostem,to sice ke vztahu patří,ale mě to mrzí ještě strašně dlouho. jednou se taky stala taková krásná věc,že mi Dan napsal přes fb jako největší blb,že si dáme pauzu. jenom jsem brečela a souhlasila. nic mi nezbývalo. nakonec se to během půl hodiny urovnalo,protože jsme se shodli an tom,že by to ani jeden z nás nevydržel,ještě když spolu chodíme do třídy. ale tak nebudu zase depčit..ať je tu alespoň eden trošku happy článek.
trochu happy..fotky.↓

majáles↑
alespoň někdo je magor jako já↑

demence nadruhou↑

nakonec fotka,kterýá pro mě strašně moc znamená..↑
další novou věcí je,že jsem udělala prvák. dobřeeee. obchodka je zlo. nesnášim to tam. naše třída je plná namyšlených rádoby super holek,které se navzájem pomlouvají a pak jsou zase mucíček bffffff. bože. prolezla jsem jen s jednou čtyřkou. zázrak. matika je zlá věc. za ten rok jsem si udělala další nepřátele z učitelů,ale co.. nenecham si srát na hlavu.
taky mam brigádu. hm. byla jsem tam jednou. sranda fakt. je to uplně vypatlaná práce pro debili. stát u pásu a dávat na něj těžký katalogy a zapínat zasekaný stroje..asi nic pro mě. bohužel. chtěla jsem si koupit zrcadlovku,když mi na ní nebyl nikdo schopný příspět ani korunu,ale bohužel. k narozeninám jsem totiž dostala htcčko,které jsem absolutně nikdy nechtěla a nepotřebovala a je mi k ničemu. maminka měla body za paušál u tmobilu. heh. od táta jsem dostala litra. koupila jsem si jedno tílko a brýle,který už jsou zlomený. zbytek je v háji. byla jsem na malinový absolutce. mňam. borůvka ta je taky moje láska ale malina je malina. heh. další můj narozeninový dárek bylo velké nic od babi a pak od druhé babi asi pětistovka za kterou jsem koupila dárek Danovi. chtěla jsem mu udělat radost a tak jsem mu koupila křečka a cd nirvany,o kterém jsem přemýšlela,že si ho nechám. miluju hudební obchody.při vybírání toho cd jsem tam byla asi půl hodiny a kdybych nepospíchala tak jsem tam snad ještě teď.
nic jiného u mě asi nového není. jsem pořád stejně depresivní a divná,akorát už si nepřipadám tak sama,i když teď momentálně jo. nevadí. mějte se. už se mi zavírají oči..ale slibuju,že budu psát častěji. btw: stejně to nikdo nečte,ale je fajn si to přečíst jednou za pár měsíců.. +příště pár věcí o anglii..
ještě vás trošku postrašim. to jsem já a můj stále více plesnivý ksicht↓