Únor 2012

05th February // confused.

5. února 2012 v 12:55 | Kirsten. |  diary.
napadá mě spoustu věcí co bych mohla napsat do článku k téma týdne 'zoufalství',ale došlo mi,že vlastně všechny moje články jsou šíleně zoufalé a tehle nebude o nic zvláštní.
přemýšlím,co je u mě nového,napadá mě spousta věcí,ale jako obvykle nevím,čím začít. aktualitu na děják jsem zvládla. vážně jsem z ní měla strach tak měsíc. no zvládla,heh. zrudla jsem a nějak jsem to odřikala a rychle běžela do lavice. fakt nádhera. když jsem se asi v půlce 'mého úchvatného referátu' zasekla,tak jsem se docela cítila divně,když se mi smála tak minimálně třetina třídy. no nevadí. ať mě třeba všichni nesnášej,mě je to fuk. tralala.
pětadvacátého ledna jsme měli poslední závěrečnou. ach jo. začala docela divně přímo příšerně,ale konec byl fajn. když jsem se vesele doma připravovala na závěrečnou,tak jsem se rozhodla napsat Jarouškovi,jestli náš sraz před Měšťanskou besedou platí. neodepisoval. volala jsem mu. vypl mi to a pak už to nezvedal. zmrd. okamžitě jsem si půjčila sestřenky mobil a volala jsem znova. řekl mi,že nemůže přijít,že musí hlídat sestru a další kecy. myslela jsem,že mu pošlu telepatickou pěst mezi oči ránu mezi nohy. moje poslední závěrečná,šaty za 2500 a já tam budu sedět a čumět. muah. kdyby mi to řekl,alespoň den před tím,ale dvě hodiny,no co je moc to je moc. fajn. asi ve tříčtvrtě na šest jsme vyjíždějí směr Plzeň. když jsem přišla do besedy,tak už tam na mě alespoň čekali Domča a Týnka. měla jsem radost,že když budu sedět,tak se budu mít alespoň s kym bavit. za chvilku se u nás objevili ještě Pavel,Petr,Terka a Kačka,ale taky Gába a Dan. k mému docela megavelkému překvapení mi Gába řekla,že můžu tancovat s Danem. wow. ale nakonec jsem tancovala s Kubou se Studnou,protože mi Dan radši utekl. no nevadí. alespoň jsem neseděla. strašně se mi fakt moc líbilo,když na mě zezhora koukala mamka,babi a děda a sledovali každej muj krok. no zabít. za chvilku jsme si šli odpočinout. potala jsem Dana a tak jsme šli na panáka. na jablíčko,muhehe. mňam. pak za holkama,který mi spolu se sestřenkou utekli do Pecky na panáka. docela jsem byla naštvaná,protože přece jenom broskvová vodka je nejlepší. když přišli tak jsem měla nutkání je škrtit. grrrrrr. no nevadí. ani zapálit jsem si nemohla. i když,pak jsem to riskla a neštěstí mě mamka nebo nikdo neviděl. tak nějak od půlky jsem tancovala s Danem. docela mě štvali pohledy mé maminky a hlavně Domči,která se nás snažila dát dohromady. nevadí. chvilkama jsem se bavila s Pájou a Petrem a ostatníma,ale víc jsem tancovala. tak jo. uznala jsem,že je Dan fajn a že se mi docela líbí. mimochodem dostal mě hlavně tou básničkou. heh. když jsme odcházeli,tak jsem mu dala pusu a šla jsem. proč ne,že jo. závěrečná se nakonec povedla,byla jsem tam s těmi,které mám nejradši.
od této středy je u nás ve třídě nová spolužačka. tedy pro mě moc nová není,je to má bývalá nejlepší kamarádka,kterou znám od školky. a proč bývalá? protože si našla jiný lepší kámošky a mě lže a je na mě taková jiná,než kdysi. zná Dana a ještě pár lidí od nás ze třídy tak je to docela v klidu. z úterka na středu jsem u ní spala. řekla mi,že mluvím moc sprostě a další věci. docela mě to zarazilo a tak jsem radši mlčela. no nevadí,lidi se mění.
abych nezapomněla. minulý týden jsem byla v Calabrii. no super. bylo to tam vcelku v klidu,protože tam skoro nikdo nebyl. byla jsem tam se sestřenkou. napřed jsme jen seděli a pak i chvíli tancovali. pak jsme se po několika vodkách začali bavit s jedním dementem,říkám mu Armani,protože jednou mi psal,že mě viděl v Calabrii a že bych si ho měla pamatovat podle bílýho trika Armani. demenceeeeeee. nesnášim šamponky a kretény,co si zakládají na značkách. pořád mě otravoval ať s nim jdu někdy na kafe a další kecy. fakt je otravnej,divnej a malej. taky všem říkal jak by nám to spolu slušelo. říkám,no tak to určitě. fuj. pak když jsme odcházeli,tak jsem mu musela dát pusu,jinak by mi nevrátil mojí kabelku. fuj hnus blé. teď mi pořád píše,kdy půjdem na to kafe nebo jenom jak se mam a co právě dělam nebo jsem dělala.
no a konečně poslední odstavec. muhehe. ve středu jsme byli se třídou a Pájou v Pecce. na kafi a na pivě. ze začátku nás bylo asi 9,ale pak nás tam zůstalo pět. Domča,Petr,Pája,Dan a já. Petr s Domčou už spolu byli dvakrát venku. seznámila jsem je na závěrečný. strašně moc se k sobě hodí. nakonec jsem celej večer seděla v Danovo obětí. mmm. ach jo. na busáku jsme si dali pusu a pak jsem jela domů. ale tak co nemusim na něj hned skočit. v pátek jsme měli jet s Danem na hory. ve čtvrtek mi mamka řekla,že nikam nejedu,protože jí nepřišli peníze od mého otce. super. myslela jsem že se zabiju. ještě mi pak Daník napsal,že prostě musí jet,že by mu doma vynadali atd. takže já jsem s brekem utíkala za babi,jestli mi to nechce zaplatit ona. no nakonec se s máti nějak domluvili a já v pátek ráno vyrážela autobusem do plzně na vlak. ten měl zpoždení stejně jako Dan. heh. nakonec jsme vlak ale stihli. celou cestu jsem na něm ležela. chňa. bylo to fajn. jeli jsme Nad nádraží. lyžovali jsme asi od půl dvanácté do čtyř. pak jsme si šli koupit cigára. měli jenom startky. fujek. no nevadí. cestou zpět jsme si povídali,já si z chudáka Daníka udělala postel a taky mi Dan zpíval. ach. jsem s ním domluvená,že mi zahraje a zazpívá 'i don't wanna miss a thing'. do prdele. nakonec se mnou šel na busák a tam jsme potkali Domču s Petrem. nakonec jsme si dali pusu a já odjížděla. včera jsme byli s Domčou,Petrem,Týnkou,Danem a Prochy ve Fantasy. to je takovej něco jako klub ale ne tak uplně. hráli jsme fotbálek a kulečník. byla to docela sranda. k tomu Lambrusco,cigárko a Dan..no pohodička. před devátou jsem šla doprovodit Dana na bus,kterej nakonec nejel. vrátili jsme se tedy zpět za ostatními,ale nemohli jsme je najít. no nevadí. šli jsme se projít. pak zpátky na busák,protože mi jel v deset bus. nikde jsme ostatní neviděli,ale bylo nám to jedno. v hale jsme volali záchranku pro nějakýho chlapa co tam spadl ze schodů,ale nakonec se zvedl a byl jenom lehce opilej,takže nám řekli,že ho máme nechat na pokoji. heh. pak jsme chvilku stáli venku a líbali se. akorát jsem musela stát na schodech,protože je chudák Daník o 20cm vyšší. docela sranda. docela dlouho trvalo než jsme se rozloučili..teď už se těším na zítra až ho uvidím. i když nevím jestli je výhoda,kdybych s Danem byla,chodit s ním do třídy. no uvidíme..