Leden 2012

0.1 maybe love. (for me)

21. ledna 2012 v 12:35 | Kirsten. |  poems.
tak první básnička,co sem přidám je od mého spolužáka a rozdělila jsem jí na dvě části..konečně se někdo vzpamatoval a napsal mi básničku. to už jsem chtěla snad stopadesáttisíc let..mám z toho radost nevím co si mám myslet.


1.část.
Tvoje oči plné smíchu,
rozesmívaj srdce plné hříchu.
Tvoje rty jsou jako růže,
nadechnu se pokaždé,
když cítím vůni tvojí kůže.
Před oponou jsi jak led,
ale za ní křehká,
i když hraješ divadlo,
jak ti každý tleská.
Možná si to nemyslíš,
ale jsi opravdu hezká.
Napadá mě spousta slov,
ale žádné takové,
abych ti řekl,co v tobě vidím,co v tobě je.

2.část
Každou noc bez tebe připadám si jako růže bez trnů,
nemůžu se nadechnout cítím se zle.
Potom tě opět zahlédnu a mé srdce je jen tvé,
snášel bych ti i modré z nebe.
Kdybys chtěla,
rád bych tě něžně líbal,
rty by byly plné hříchu s každým dotekem tvého těla.
Asi to nebude lehké si přiznat,
co všechno pro mě znamená jen jeden okamžik tvé přítomnosti,
ale když jsem bez tebe jsem plný zlosti.
Tvůj úsměv léčí to prázdo v mém srdci,
propadám se dolů k zemi,
už jsem ve tvé moci.
Jsi pro mě čarodějaka,jsi pro mě kouzelná,
chtěl bych tě položit líbat ti ramena záda i kolena.
Usínám myšlenkou na tebe,
umírám když jsem bez tebe.
Pro tyhle chvíle mě srdce zazebe
bolí mě oči když vidím,
že tě nevidím,
bolí mě srdce,
když cítím,
že tě necítím.
Ve snech se prý odráží duše člověka,
pokud je to tak,
ať se mé sny vyplní.
Každé tvoje gesto je jako pohlazení hedvábím,
vždy se usmívám když si tě vybavím.
Pro tvoje oči by padaly hvězdy i slzy,
za tvoje vlasy se schovává slunce a já čekám že vyjde,ale je tak brzy.¨
Umírám touhou začít tě svlékat,
chtěl bych s tebou ve snech létat.
Tančit s tebou mezi loužemi,
je jako tancovat s princeznou po zlaté podlaze,
ležet s tebou v jedné posteli,je sen všech,
kteří zaplatili by za to draze.
Já jsem mezi dušemi které tě vnímají tak krásnou,
jaká opravdu jsi,
jsem mezi všemi,
které tvá krása proměnila v padlé anděly.

16th January // fuck school,fuck school,fuck school.

16. ledna 2012 v 22:22 | Kirsten. |  diary.
čím dál tím víc začínám nenávidět tu debilní obchodku. pořád si řikám,proč jsem nešla jinam. jediná pozitivní věc je,že mam z části fajn třídu. eh. myslím,že ta druhá část mě absolutně nesnáší,ale takový lidi se najdou vždycky. na škole mě nejvíc štve,že teď pořád zkouší. je to děsně psycho. neučím se,protože když přijedu domů ze školy a najim se,tak můžu jít zase spát,protože jsem unavená. ach jo. je to těžký. navíc teď ve středu pondělí mam aktualitu na děják. shit. kurva,vždycky jsem se všem referátům před tabulí vyhýbala,ale teď to bohužel nejde. už vidím jak zrudnu a nebudu vědět,co mam říkat. to bude hrůza a děs. fuj.

jinak u mě vlastně neni nic novýho. Pousky z vánoční disko se přidal do "klubu idiotů". sedm kluků se kterými jsem byla během jednoho roku venku. ne,že bych se všema něco měla..to vůbec. jenom ten megadlouhej vztah se Zdendou. eh. Honza,to je 'Pouskyho' pravé jméno..byl v klubu i minulý týden. sedl si k nám do boxu. dokonce si i kámošce stěžoval,že si ho nevšímám. sranda. no pak jsem na něm i seděla,ale dali jsme si jenom pusu. ale tak co. byl fajn. když jsme odcházeli tak mě nechtěl pustit domů. bylo sladký,když řikal,že to do pondělí nevydrží a držel dveře. když jsme odjížděli tak jsem mu dala ještě pusu..jo bylo jasný,že druhej den to maminka věděla,protože babi,která pro nás byla,řekne všechno. to zas bylo debilního vyptávání. omg. no nic. v pondělí mi měl Honza napsat smsku jestli bude mít odpoledne čas. samozřejmě,že jsem mu musela jako kráva napsat první,aby se vůbec ozval. čas neměl. tak prý ve čtvrtek na sto procent. eh. no jistěže na mě čekal ve čtvrtek před školou,ale jeho první věta zněla "ahoooooooj,promiň mám čas jen do tří,pak musím na trénink." docela vtipný,když končíme ve čtvrt na tři. fajn. šli jsme pro pití a pak jsem ho šla doprovodit na busák. ani pusu mi nedal nic. hajzl. nevím co to zkoušel. v klubu se choval 'přítulně' a to nebyl napitej. já jsem fakt naivní. vždycky si myslim,buhví jak úžasného kluka jsem nenašla a stejně je to pak debil.
muck. fakt do prdele se všim. nic neni v pohodě. škola mě štve,jsem sama sama sama sama a sama. tralala. je fajn koukat na samí ty zamilovaný párečky,jak kráčej ruku v ruce a jenom se tak šťastně usmívaj. teď se tomu divim,ale já vlastně dělala to samé,když jsem byla se Zdeňkem. ehh. no nevadí. kurva,docela je mi líto,když vidim uplně ošklivou,namyšlenou bárbínku jak si vykračuje po ulici s obyčejným,hezkým klukem. co na ní může proboha vidět? velký kozy,blond vlasy,velkej zadek,vymletej mozek a všude samej růžovej hadr. nebo já fakt nevim. takový holky jsou stejně nejvíc žádaný. i když každej kluk říká jak chce nějakou normální holku tak to neni pravda. chce nějakou vysokou kočku,který nebude vadit,když jí občas podvede,když bude jen s kámošema a s ní bude jen spát. prostě ideál. taková já ale nejsem. haha. živým příkladem je Dan ode mě ze třídy. je docela fajn,hraje na kytaru,je i hezkej,tak proč ne že jo..ale je tu problém. když chodil s jednou slečnou od nás ze třídy tak se s ní rozešel proto,že by jí podvedl. takže si myslel,že je vlastně ještě za 'toho dobrého'. omg. nechápu.
jinak ve středu jsme měli taneční. Jaroušek opět nepřišel takže fajn. jsem tam seděla jak debil. huh. no i když pak ke konci,tedy někdy v půlce jsem tancovala s Danem. ale jo alespoň jsem se zamála. je fajn. tim bych to dneska asi uzavřela. vim,že tenhle článek je absolutně o ničem,ale alespoň napíšu další o něco dřív..