Prosinec 2011

26th December // x-mas time.

26. prosince 2011 v 18:00 | Kirsten. |  diary.
takže konečně jsem se dostala k tomu abych sem napsala. je to takový divný,vůbec nemám čas, i když bych jsem mohla napsat tolik věcí,co se mi stalo. ach jo.

začnu tím,že jsem byla se Zdeňkem dvakrát venku. heh. 12.12. jsme se rozhodli,že půjdeme na pivo. proč ne. kamrád,tak co . nic jsem od toho nečekala. sraz jsme měli opět na Doubravce. lol. pak jsme jeli do města. rozhodovali jsme se kam půjdem,teda spíš on to vymýšlel,protože musí být pořád po něm. děs. stejně jsem ho překecala aby jsme šli do Pecky na Sex on the beach. mňam. tak nějak jsme kecali o normálních věcech i když do toho pořád opět tahal Kubu,ale tak to se dalo přežít. pak se mě ale zeptal,jak bych ho představila někomu uplně cizímu. jako povahově,vzhledově..no fajn. řekla jsem,že vypadá tak nějak normálně,je tvrdohlavej a myslí jen sám na sebe a pak taky,že je praštěnej,ale dobře. pak se mě ale zeptal,jak ho beru. já jakože normálně,jako kamaráda. co jinýho,žejo. a on mi na to odpověděl,že ho mám určitě pořád ráda. řikam mam,ale jako kamaráda. no dobrý. přestali jsme se o tom bavit,naštěstí. ale pak jsem se ho zeptala na to samí na co on mě. začal říkat,jak jsem krásná,mám hezký oči,vlasy,bla bla. pak mi řekl,že jsem psycho a tím mě dostal. miluju,když mi někdo řekně,že jsem psycho,protože je to tak. fajn. no a pak teda,jak mě bere. a na ot jsem se opravdu neměla ptát. shit. prej mi to takhle nemůže říct,že to nejde. bla bla. a pak jakože mi to pošeptá,tak jsem se naklonila přes ten stůl,ano nechtěl nic šeptat chtěl se líbat,ale já uhnula. noaco. nevěděla jsem co si jako myslí. celý dva měsíce byl na mě hnusnej a teď jako čeká co. když jsme šli z Pecky tak mě obejmul..a já ho otrhla. nechápala jsem. dement. v tramvaji jsem seděla na něm..lol. pak se mnou čekal než mi jel bus domů. hm. no super. nechápala jsem co se děje. on mi napsal,že má zmatek v hlavě.
hned následující pondělí jsme měli jít na kafe řešit,jestli teda jako budem nebo nebudem spolu. samozřejmě,že jsme se o tom vůbec nebavili a šli jsme skoro jak cizí vedle sebe. heh. nakonec teda..asi pět minut než mi jel bus,jsem se ho zeptala,jak vyřešil ten svůj zmatek v hlavě. řekl,že nijak. a víc už jsme se nebavili,protože mi jel bus domů. muck. od tý doby se mi neozval..jen minulou neděli a to bylo něco ve stylu jak se mam a pak už neodepisoval. když jsem mu napsala,že s ním potřebuju mluvit,tak neodepsal. hajzl. no jo. pak teda jakože tenhle týden nemá čas a další sračky. trapák. okej. tím mě vážně dostal. takže já si na celýho zdeněčka ani nevzpomněla. zmrd. jen o váncích,když mi bylo líto,že jsem sama,ale to jsem zapila vodkou. hmmmmm.

no vánoce,to je taky kapitola sama pro sebe. ty letošní byli fakt divný. vůbec to nevypadalo jakoby nějaký byli. no nic. dárky. heh. to je taky sranda. od mamky jsem dostala bundu a batoh do školy,to je v pohodě. ale od táty peníze,teda půlku peněz na šaty na závěrečnou. milé. od babi peníze a od druhé babi kalhoty a mikinu. docela pohoda,akorát mi mrzí ten táta,protože mi včera řekl,že mi koupil ještě malou drobnost. a neuhádli by jste co to bylo. bonboniera. tím to fakt zabil. nejlepší je,že sestřenka a ještě jedna slečna od nás ze třídy dostali zrvćadlovku,když vůbec nefotí. to mě docela zamrzelo. já fotim děsně dlouho,vždycky mě to bavilo..nojo jsem závistivá kráva,ale když si ten foťák přejete už 2 roky a oni si řeknou měsíc před vánocema a maj ho,tak to zamrzí.

včera jsem byla s holkama ze třídy a s Andy v klubu v jedný vesnici kousek od nás. byla tam vánoční dikotéka. ale tak pohoda. ze začátku teda byla docela nuda,ale tak pohoda. pak jsme se lehce napili (frisco,pivo,4 melounové vodky) a bylo to fajn. nebyla jsem opilá to ne. bavili jsme se tam s nějakým kámošem Týnky a Domči. je docela hezkej. hnědý vlas,modrý oči. prý poslouchá Tleskače,takže fajn. no docela se mi líbil. ale tak to všem. byl s náma i tancovat. holky říkali,že se mu taky líbím,ale tomu nešlo věřit. no nic. v jednu jsme museli domů. jel pro nás domči táta. když jsme odcházeli z parketu,tak si ani nikdo nevšiml,že jsme odešli. šla jsem do šatny a bavila se s Andy. když jsem se najednou otočila,za mnou stál Honza a dal mi pusu. byl to šok. pak se jen usmál a šel. holky říkali,že prý se ptal kam jdu..a že mu strašně líbim a tak. shit. já tomu nemůžu věřit. teď si píšem,ale stejně z toho,jako obvykle,nic nebude. mám strašnou radost. pořád se směju. mě by to stačilo i takhle. nemusela bych ho znova vidět,i když by mi to vůbec nevadilo. ááá konečně jsem zapomněla na toho blbečka blonďatýho a jsem šťastná i když jsem sama. miluju svý kamošky,který mi s tím pomohli.

02nd December // you're bitch,heh.

2. prosince 2011 v 21:34 | Kirsten. |  diary.
od té neděle,jak jsem psala minule jsem se Zdeňkem nebyla. možná o to ani nestojím. vidět bych ho asi chtěla,ale dorazilo mě,že když jsem mu jednou nedavno volala v lehce podnapilém stavu volala tak už ani nevěděl moje jméno. takže buď si smazal moje číslo nebo nekoukal na displej a nebo má zmatek ve svejch bejvalejch. jo to bude ono. no nic.
strašně mě štve jak je všechno stereotipní. už jsem to psala minule já vim. dala bych si cigáro,potřebuju uklidnit. byla jsem se dneska podívat na šaty na závěrečnou. zkoušela jsem tmavě modré,zelené a černé. jako obvykle jsem se zamilovala do černých..ale všichni říkají že mám zkusit raději ty tmavo zelené..no tak fajn. to bude sranda. už se vidím jak tancuju v dlouhých šatech a ještě podpatcích,to bude děs. no a abych se dostala k tomu proč jsem opět v prdeli. maminka mi řekla,že mi žádný šaty nepůčí. eh. no mám půjčený od dcery její kamarádky,ale ty jsou hrozné. světle zelenou nesnášim,navíc maj takovou jakoby díru nebo spíš síťku na břiše. prostě hnus. navíc nejsem nějaká hubená tak si je nemůžu dovolit. hlavně mi z nich taky lezou prsa. fakt nádhera. a jsou úzké,takže by byla fakt sranda tancovat třeba jive. no nic prostě si je nevezmu. teď jsem mluvila s tatíčkem,jestli mi dá na to půjčení. samozřejmě že měl kecy a mám to k vánocům. nádhera. nejlepší dárek,jo. ale alespoň nepůjdu nahá. tady jsou ty šaty,co jsem dnes zkoušela.↓


fuj. vypadám jak debil ale co už. víte co? já už ani nevím co psát. je moc věcí co bych chtěla naúsat,ale jsou to takové kraviny,že na to raději kašlu. dnešní článek je fakt krátkej oproti všem..ale napíšu co nejdřív nějakej delší a k němu přidám kamrádovu krásnou básničku,těšte se.
xoxo