Listopad 2011

14th November // what is love?

14. listopadu 2011 v 19:15 | Kirsten. |  diary.
tak zase po 14 dnech. wow. nechápu jak to vždycky tak dlouho můžu vydržet. no nic. ono se vlastně nic nového neděje. ani nevím čím začít. možná opět minulým týdnem. ve škole se mi začíná docela líbit. no spíš začínám všechno ignorovat. heh. minulou sobotu jsem she opila. jak svině. fuj. ale měla jsem fakt mega nervy a stejně jsem za chvilku vystřízlivěla. hňa. poslední dobou vidím,že sem píšu jenom o sobotách v Calabrii,ale ono se fakt nic jinýho neděje. každý den ráno vstanu,udělám si kafe a nasnídám se,pak se obleču a napatlám na sebe tuny make-upu,jedu do školy,spim ve škole,jdu ven (občas),jedu domů,je tma,jím,jím,jím,kafe,jím,píšu do deníku,koukám na tv a jdu spát. a takhle je to furt. omg.
pája,sestřenka,já↑
psala jsem zdeňkovi,už někdy minulý týden. achjo. nakonec jsem ho přemluvila,no přemluvila,nevím jak to nazvat,a včera jsme byli venku. ugh. měli jsme jít na kafe nebo na pivo. nakonec opět milostivě přijel autem. eh. chtěl abych si s nim dala vodnici,ale já na ní prostě neměla chuť. no nic. jeli jsme na takovou menší vyhlídku za Plzní. kecali jsme. ptal se proč nemám kluka.. eh,kdyby věděl. za prvé mě nikdo nechce a za druhé na něj prostě nemůžu zapomenout. jo,shit. on prý má takové ty chvilkové záležitosti. jo,přesně to jsem chtěla vědět. pak mi řekl,že ve svých nových dioptrických brýlí vypadám jako pornohvězda-profesorka. heh. pak jsem se dozvěděla,že jsem prý měla něco s Kubou,kamarád se kterým bych opravdu nikdy nic neměla,protože se mi nelíbí a protože vím jaký je to děvkař. pořád mě s tím provokoval. debil. taky mi sdělil,že prý mu Jára,kámoš,řekl,že ho chci prý strašně zpátky..debil,idiot,kretén..ach jo. pak se mi Zdeněček ptal jestli se mi po něm stýská,že prý určitě. tak jsem mu řekla,že vůbec,že mám alespoň čas sama na sebe. přitom bych mu nejraději skočila kolem krku a řekla jak ho strašně ráda vidím. jenže to nejde. pak jsme do sebe pořád rejpali..děs. no pak se na mě smál a koukal na mě těma jeho nádhernýma modrýma očima. ach jo,kurva kurva kurva. taky si na mě pak ke konci našeho skvělého odpoledne lehl. huh. vím,že to dělá schválně,rád mi to dělá ještě těžší. prostě mi nepřipadá normální,když leží na položenej sedačce,v autě má fakt pohodlný sedačky,že si lehne na mě a ještě dělá jakoby nic. v tuhle super chvíli jsem myslela,že buď uteču nebo mu jednu vrazim,nebo se neudržim a začnu ho líbat a a nic..už nic. povídali jsme si také o tom,jaké by to bylo,kdyby se nám narodilo postižené dítě,nevím,takové divné téma. ale tak co. stejně si s ním rozumím nejvíc. žádné ticho,nic. prostě jsem debilka. miluju ho. jo,fakt moc. a je mi to k ničemu. on mě nechce. bere mě jako kámošku. mucq. fakt super. to jsem si vždycky přála. kurva proč mám takovou zkurvenou smůlu. když ho vidím on line na facebooku,nedokážu mu nenapsat i když vím,že je to strašné dolejzání,ale já nevím,dělám to pro dobrý pocit. neměla jsem s ním nikam chodit a zase vidět ten jeho debilní usměv a všechno.
tady jsem byla šťastná,s ním. je to příšerná fotka..oba se tam tváříme tak nějak šťastně.↑
kurva kurva kurva kurva. potřebuju cigáro. seru na to. zítra si je koupím. holt chcípnu. už aby to bylo. bude klid a všem se uleví. už píšu sračky. jsem sprostá a co. každý rok si říkám,že konečně budu mít na vánoce kluka a pak stejně hovno. no jo,co bych tak já kráva čekala. potřebuju ho. děsně se mi stýská. potřebovala bych být s ním,jenže už to nejde. všechno jsem zkazila. ach jo.