Říjen 2011

01nd November // mixed feelings.

31. října 2011 v 22:08 | Kirsten. |  diary.
to jsem já..muck↑

začnu asi minulou sobotou..
asi v 8 jsem měla sraz s Pájou a měla jsem kupodivu docela dobrou náladu. zázrakem. asi v půl desáté jsme měli sraz s Terkou,Pájovo slečnou a s její sestřenkou. jelikož jsme měli čas,tak si Pavel jel ještě do Žabky pro placatku vodky. koupil si k tomu Jupíka,tak to vypadalo docela vtipně,když to pil. no nic. když jsme před Calabrií čekali na Terku,tak jsem se rozhodla,že zavolám Zdeňkovi. řekl že nepřijede,protože přišel ráno ve 4 domů..takže se chce vyspat. super. pak jsme se asi tak půl hodiny rozhodovali jestli do tý Calabrie půjdem,protože ve frontě stálo strašně moc lidí a nakonec jich tam bylo prý přes 1500. hustý. nakonec jsme s Pavlem šli an tramvaj a holky šli do Calabrie. jenže pak volali,že půjdou taky s náma někam jinam. v tu chvíli jsem už měla pořádnou depku. mucq. no nic. nakonec jsme šli do Meka a Pája,Terka a Verča šli do Pecky a já jela sama na Doubravku. když jsem vystoupila z trolejbusu tak jsem si vlastně uvědomila,že tam bydlí Zdeněk. šit. brečela jsem jak malá. no nic. vykouřila jsem během 12 minut tak 5 cigaret..super..co..
víte,je to lepší..ale pořád musím myslet na to 'co kdyby'..co kdyby jsme byli spolu,co kdybych ho vůbec nepotkala. uh. se Zdeňkem jsem byla naposled skoro před 14 dny. hustý. vlastně se nic nezměnilo. od středy jsem depkařila u sestřenky..nechcem bejt sami..no,znáte to,snad. v sobotu opět Calabrie. mucík. ale tentokrát jsem i tancovala. byl 'Halloween'. šli jsme se sestřenkou za zombie. měli jsme jen napatlaný bílý trika červenou a bílý ksichty s červenou rtěnkou. johouu. no,zapadali jsme do tý třetiny inteligentních,který se převlíkli. byl to fajn večer..tady pár fotek kdyžtak ↓
já a sestřenka))↑
sestřenka,já,jaroušek,domína,jituška,verča))↑
já a Kuba))↑
neznám,neznám,neznám,sestřenka,já,Kája,Verča)↑

nojono. půlku z těch lidí neznám,protože jsme u nich měli jen věci,ale byli fajn. super. vlastně jinak u mě není nic nového. jen jsem si myslela,že má Zdeněk holku,ale bohužel možná i bohudík,omyl. napsal na face,že se zakoukal do nějaké modroočky či co (no mě někdo říct modroočka nebo hnědoočka nebo cokoliv takovýho,tak ho zavraždim)..no a tak jsem se ho zeptala,spíše jsem mu napsala,o koho jde..a on,že je to jen sranda,že si dělá prdel z kámoše. sjůpr. tak jsem ho rovnou poprosila jestli mi pošle odkaz na písničku níže,nemohla jsem najít přesně tohle video (na něj jsme spolu koukali,když jsme byli ještě ti 'kámoši'..nebo co). prý jsem mu jí ukradla..jo,je tak vtipnej,haha. no nic. stejně bych ho asi nechtěla zpátky,vím,že by to nemělo cenu. chce být sám,fajn. ať si je,když mu to vyhovuje. já ale sama dlouho nevydržím. nesnáším to. potřebuju cigáro,jo. jsem děsná. chtěla bych být hezká a všechny tyhle věci,který bych potřebovala k tomu abych nebyla sama. jenže já jsem příšerná a trapná. vůbec se všem těm 'krasavcům' se kterýma jsem 'byla' nedivím,že jsme spolu byli párkrát venku a čau.
no nic..asi budu končit..jsem unavená..a musím kouknout na ekonomii. vůbec nic nechápu..a budu zkoušená..takže super.
ahoj.

to video,ta 'osudná' písnička.↓

21nd October // shits again.

21. října 2011 v 22:18 | Kirsten. |  diary.
ohh. zase v depkách,mucík. já prostě nikdy nebudu šťastná. ne. nojo asi už to tak má bejt. docela mě mrzí, že dneska nebyl ten konec světa nebo co to mělo být. byla jsem ze Zdeňkem venku. jo super. dělal jakože jsme 'nejlepší kámoši'. já dělala jakože jsem v pohodě..samozřejmě že poznal,že to jen dělam..a ptal se proč..tak jsem mu řekla,že mi to asi lehce pomáhá (přitom vůbec). taky jsem se ho ptala,proč kámošce psal,že neví,co chce a nenapsal to mě. řekl jen,že mi to neměla říkat. no jistě. ani mě neobejmul nic. jo,prostě je konec. jenže já si to neuvědomuju a to už je to přes týden.. nedokážu bejt sama prostě. kurva..proč jsem to tak posrala? zase..a pořád výčitky,ty zkurvený pocity bezmoci. nevím oc mám dělat. začala jsem kouřit. nekouřím každý den..jen někdy,když mám fakt depku..třeba v sobotu jsem měla krabičku a půl..a to je u mě 'bývalého zapřísáhlého nekuřáka' docela dost. jo,pomáhá to.
zítra jdu opět do té naši slavné calabrie. zavolám Zdeňkovi jestli nechce jít s náma. nepůjde..ale já ho prostě potřebuju vidět. alespoň chvilku. jo a abych nezapoměla..včera ráno jsem mu psala..nějakou blbost jakože to nedookážu bejt v pohodě a tak..odepsal až dneska. prý mi už ublížil dost a nechce mi ublžit zase. proč mi radši neřekne do očí,že mě nechce? to nechápu. fakt nevím..co mám dělat..
ve škole je to fajn..třída je z větší časti v pohodě. někteří mi i docela pomáhají abych nebyla tolik v prdeli..a za to jim fakt děkuju. obchodka je težká,ale prolézt se čtyřkama se dá. takže pohoda.
už chci vánoce. sníh. prostě zimu. chtěla bych na vánoce někam pryč. třeba do N.Y. nebo Londýna..připadá mi,že tam maj takovou lepší vánoční atmosféru. no nic..mám ráda i ty naše vánoce. vím,že nic nedostanu,ale to je fuk. vždycky si říkám,každý rok,že si do vánoc někoho najdu..a vždycky to nevyjde.. a hele,je říjen a zas je všechno v píči. minulý rok jsem na vánoce brečela v posteli do polštáře..muah. jo je to v prdeli..taky se těším na lyže..Zdenda mi vlastně slíbil,že si dáme závod já+lyže a on+snowboard. jo,ale z toho už nic nebude..
kurva..nechci být sama..a nejhorší je,že já ho i po tom všem miluju. jsem fakt divná. zamiluju se děsně rychle a naopak..to už je pak horší. ahoj.

16th October // bad luck.

16. října 2011 v 16:34 | Kirsten. |  diary.
skoro po měsíci. za ten jeden debilní měsíc se toho tolik stalo..byla jsem šťastná..to se jen tak nevidí. já a šťastná,fakt zvláštní. jenže je tu opět konec. Zdenda se se mnou rozešel. ve čtvrtek. vůbec jsem v noci nespala,asi jen hodinu.. v pátek ráno jsem byla uplně oteklá a ubrečená,takhle jsem dlouho nevypadala. ale což. na depky jsem zvyklá. začnu asi tím jak jsem ten šťastný měsíc strávila..
poslední zápisek je z 25.září. po Horkýže. ach jo..vlastně ani nespočítám kolikrát jsme byli venku se Zdendou. vždy jsme si něco našli a měli se o čem bavit. nikoho takového,kdo by si se mnou rozuměl jako on,jsem nepotkala. zajímavé. v sobotu 1.10. jsem šla se Zdendou,Pájou,Terkou,Andy a Jitkou do Calabrie. diskotéky 4ever. šit. pamatuji si hlavně jak si Zdenda rozuměl se všema,který mám ráda a jak jsem z každý strany slyšela,že nám to sluší a že mi to všichni přejou. johoou. vpak jsem spala u něj. celou noc jsem ležela v jeho náručí a bylo mi fajn. vůbec jsem nechápala,jak jsem takovou náhodou mohla potkat,takového kluka. nevadí. minulý týden jsem měla brigádu,takovou dvoudenní..vě čtvrtek za mnou Zdenda přijel a byl se mnou až do konce..tedy do 7. domů jsem měla jet ve 20:40,jenže se mi vůbec nikam nechtělo,tak jsem jela až ve 22:45. mamce jsem řekla,že to ujelo,byla sice naštvaná,ale pak se se mnou na busáku bavila normálně,vlastně se s náma bavil i Zdenda. heh. v pondělí jsme byli pro sluchátka a podívat se na oblečení,teda já jen radila. pak chtěl Zdenda do Meka na McFlurry,ale mě se tam nechtělo sedět..chtěla jsem jít projít..jenže to bylo špatně. když Zdenda koupil McFlurry,já šla ke dvěřím,jakože vena,le on si šel sednout. huh. nevrátila jsem se. seděla jsem venku a čekala až přijde. řekl:"kdybych u tebe neměl ty sluchátka,tak tam zůstanu.",jak milé,že? pak jsme tedy nakonec šli pěšky,ale nebavili jsme se. ke konci cesty jsme se usmířili a zase to bylo jako před tím. v úterý jsme si jen psali..ve středu také a ve čtvrtek to přišlo. měli jsme sraz v 5. Zdenda byl ze začátku v pohodě,ale pak mi vynadal,že si chci barvit vlasy a dát piers do rtu. jako kdyby to byla nějaká velká změna..jenže já chci jen kroužek a posledních 10cm mých debilních vlasů na modro. aby se nezbláznil..on se taky ostřihal a já to nechtěla..hádali jsme se..pak jsme se ani spolu nebavili a pak naznačil,že je konec. jel mě doprovodit na busák..a řekl jen "ahoj". brečela jsem jak malá..i před ním,bylo mi to fuk. vlastně jsme spolu byli jen 3 týdny..a ani jsme se nelíbali..ajk zvláštní..oba jsme to posrali. když jsem s ním v pátek mluvila,tak řekl,že mě bral jako kamarádku. to mě dostalo. asi jsem se ním měla hned vyspat abych s ním mohla bejt..jo. jenže mi pak napsal,že to myslel jen kvůli tomu,že jsme se ani nelíbali..takže mě měl rád..jo..určitě. super. jsem z toho pořád v prdeli. konečně to vypadalo nadějně..nedokážu mu nenapsat když ho vivdím online na FB. nedokážu mu nenepsat,když projíždím smsky nebo fotky.

jo,to jsem zas dopadla. zase jsem ta stará "depresivní Kiki". včera jsme byli v Calabrii. strašně mě to štvalo..myslela jsem na něj celej večer..super. no jo..a kouřim. jo pomáhá to na nervy..kafe taky pomáhá ale to piju tak dlouho,že už to nemá moc velkej efekt. včera jsem jen za večer vykouřila tak krábu. hehe.
teď se jdu nudit..pěkně..a utápět se v mé vlastní hlouposti. ahoj..-