Září 2011

25th September // maybe in love.

25. září 2011 v 19:41 | Kirsten. |  diary.
já a moje žena. ♥↑
jo jsem děsná. vůbec sem nepíšu. nebudu se vymlouvat na školu ani na nic jiného,ale prostě než se dokopu napsat nějakej článek tak to trvá.
minulý týden v sobotu jsem byla s Pavlem,Kubou,Zdendou a nějakým jeho kamarádem na 'Plzeňských ohýnkách'. to je taková soutěž ohňostrojů. bylo to fajn. jen jsme leželi na zemi,koukali nahoru a kecali. na konec jsem spala u Pavla abych nemusela ve 22:40 domů busem. v neděli jsem byla za Zdendou. jen jsme leželi v autě a povídali si. eh. mimochodem..připadám si děsně divně. tak nějak už jsme byli asi 7x venku a vlastně jsme si dali maximálně pusu a objali se. možná je to tak i lepší. v pondělí jsem si jela vybrat dioptrické brýle,které jsem si stejně nakonec nevybrala,ale tak to nevadí. jelikož mamka pracuje v optice,tak jsem jí představila Zdendu. prej je sympatickej. hňa. jo,strašně mě štve škola. nesnášim učení a prostě se učit nebudu i kdybych měla propadnout. nebaví mi to,neleze mi to do hlavy. ve čtvrtek jsem byla na 't-music Back to school'. je to takový minifest. byl u nás za Plazou. jako první hrála skupina Nebe pak Sto zvířat,Polemic,UDG a nakonec mí oblíbení Horkýže Slíže. šli jsme se třídou nebo tedy já a dalších 9 mých spolužáků. bylo to fajn. pilo se,skvělá muzika,no však to znáte. pak za mnou přijel Zdenda a jelikož všichni odjeli tak jsme šli sami na Slíže. opět potvrdili,že jsou nejlepší. mimochodem začínám milovat davy hučících lidí,kteří nesnáší hip-hop. ňach. předvčírem jsme měli se třídou další seznamovák. no seznamovák,šli jsme si sednout do 'Pecky'. děsně jsem se nasmála a to jsem nebyla opilá. sice se nás sešlo opět tak 11,ale to je jen detail. večer jsem jela domů. včera jsme totiž šli opět do té naší 'superslavné Calabrie'. no nic..alespoň jsem zase pokecela s těma,které mám nejradši. normálně jsem i tancovala ale to dělala ta troška vodky,kterou jsem pila. no i když 'můj tanec' není tanec,ale spíš takové divné snaživé houpání se do rytmu jakýchsi 'písniček'. muck.
poslední dobou zjišťuju,že se skoro všem začíná dařit ve vztazích. no i když.. nějaká zajímavá doba. eh..no já vlastně ani nevím jestli se Zdeňkem chodím nebo ne. jojo...

17th September // ..such a happy ohhhh yes.

17. září 2011 v 11:07 | Kirsten. |  diary.

hurá! konečně jsem se po čtrnácti dnech odhodlala napsat nějaký ten zápis do deníku. jak začít. asi zase tou krásnou školou. už je to lepší,až na to učení. každý den se bojím zkoušení..grr. holky ve třídě jsou v pohodě,kluci taky. až na to,že se líbim jednomu z nich,ale prostě ho nechci. zase. minulý pátek jsme měli seznamovák. náš vlastní seznamovák. byli jsme pít. hodně jsme se spřátelili. díky díky díky. zatím jsem dostala dvě známky. dvě dvojky. super. ve třídě se asi nejvíc bavím s Gabb,Týnkou a Domčou. jsou strašně fajn. předvčírem jsme měli ještě s pár lidma takové super depresivní odpoledne,někdo vzpomínal na své bývalé,někdo zas mluvil o tom,že nechce být sám.
mimochodem minulý týden jsem byla poprvé v Calabrii. takovej 'děsně skvělej a cool' club. Pavel,Andy a Terka mě tam vytáhli. spala jsem u Pavla s nim,ještě s nějakým Kubou. ale jo,bylo to fajn.. když jsme přišli před Calabrii,tak jsme ještě potkali pár lidí ze základky. za mnou přišli dvě slečny z nové třídy.. Věrka začala "áááááhoooj"..pak mi dala takovou tu pusu na tvář a na druhou tvář,jak se zdraví takové ty..pipinky? děs. ještě půl minuty jsem stála s otevřenou pusou. já se se všema zdravím maximálně obejmutím nebo normální pusou ale tohle jsem ještě neviděla. pip pipi pip. mucQ. když jsme čekali tu supermega frontu,tak jsem se uplně zděsila,kolik známích lidí jsem viděla. po chvilce se k nám přidala sestřenka. jupí. hned jak jsme vlezli dovnitř tak jsem se musela smát. vypadalo to tam stejně jak jsem myslela. pip pipi pip. šla jsem si pro vodku s džusem..mňam. ty jsem vypila pak asi ještě tři,nějaké to pivo a morgana s colou. kekel. ale nic mi nebylo,vážně. vydržím toho docela dost. netancovala jsem. neumím to,nebaví mě to. ale tak nakonec vlastně netancoval skoro nikdo. také jsem potkala Ondru. sotva mě pozdravil,ale tak co mě to nevadí. nejvíc mě ale naštvalo,když za Andy pořád chodil její bývalej/kluk..jsem tam stála jak trubka,dokud mě nezachránil třeba Jarouš nebo tak. nakonec jsem se vlastně asi bavila nejvíc s Týnou. Pája s Terkou asi ve dvanáct odjeli,nevím jak,asi Pavla táhla Terka s Kubou. byl na mol,opět. s Andy jsme se domluvili,že pojedem asi tak ve dvě. pořád chtěla zůstat,ale nakonec jsem jí odvedla na Nko. omg. zase jsem já ta,která táhne někoho opilýho. ale tak pohoda. v busu jsme zjistili,že musíme vystoupit asi tak půl hodiny cesty pěšky před. no nevadí. po chvíli se k nám přidal nějakej kluk a ptal se jestli náhodou nevíme,jak se dostat z onoho místa na Doubravku,část Plzně. domluvili jsme se,že vystoupíme spolu. ze začátku jsem mylela,co je to za namyšleného blbečka,ale pak jsme se začali tak nějak normálně bavit. Andy šla asi tak pět metrů před náma..vůbec nevím proč. trubka. když už jsme dorazili k Pavlovi,tak jsme se tak nějak jen pozdravili a šli..nedalo mi to. proč si neříc o číslo,že? jo,za to může ta vodka. porušila jsem totiž pravidlo č.2→nikdy si už nikomu neřeknu o číslo. nojo vydrželo mi to rok a půl. Zdeněk,jak se ten kluk jmenoval..mi ho dal. fajn. vůbec jsem si nedělala nějaké naděje,spíš kámoš,řekla jsem si.

druhý den Andy říkala,že nebyl zas tak špatný,ať mu napíšu. no ale já se vsadila,že počkám alespoň dva dny.. napsal hned v neděli. jo,byla jsem ráda. ve středu jsme šli nakonec ven. přijel pro mě autem před skolu. ano,líbil se mi. jeli jsme na jakousi vyhlídku za Plzní. krása. kecali jsme asi tak 3 hodiny o všem. během jednoho dne o mě věděl víc než někteří za 9 let. strašně dobře se s ním povídalo. nic mezi náma nebylo..ani pusa. nic. ale tak to přece nevadí. odvezl mě až na busák a doprovodil mě na zastávku. další plusové body. jo.
včera jsme byli venku znova. btw: děkuji těm,kteří tento článek čtou celý..jo asi nikdo ale tak pohoda. sraz jsme měli u nás před školou. poté jsme šli na kafe do Streetu,mňam. asi o hodinu později jsme se vydali k němu domů..nebo spíš zdeněk se vydal na oběd..já se šla projít,protože mi bylo hloupé jít s ním,když má doma rodiče. sice mě prý jeho maminka chtěla děěěěsně moc vidět,ale to je detail. cestou do parku jsme si koupili vodku s džusem. grrr. neměla jsem na ní chuť,ale přece bych ho v tom nenechala. v parku jsme si sedli a zase si povídali. celou dobu se ze mě snažil co jsem mu chtěla říct..ne nepovedlo se mu to,nebo vlastně jo,ale o tom až později. asi tak po pár hodinách jsme se šli projít,ale stejně jsme se vrátili zpět a lehli si na takový kámen (?). nebo spíš já jsem dělala milému Zdeněčkovi svým špekem polštář. nakonec to ze mě dostal. jo. řekla jsem mu,že jsem měla vlastně jen jednoho kluka a ty ostatní byli kreténi se kterýma jsem si dala maxilmálně pusu,protože jsme si prostě nesedli,takže taková slušnost. nepochopila jsem že jsem to řekla. když jsem si to asi tak po minutě uvědomila,tak jsem myslela že se propadnu do země.. i když on to pochopil. no myslela jsem že se zblázním. ach jo..je skvělej. když mě jel doprovodit na busák,připadala jsem si jakoby jsme spolu byli roky. sice mě jen objímal,ale..prostě takové to šťastné ach jo. s nikým jsem si ještě nepřipadala tak fajn,nebo jo,ale ne tolik. a víte co ani jednou jsme se 'nevykousli',nesnáším to slovo. bože. dal mi jen párkrát pusu,ale víte co?,mě to nevadí. cestou domů jsem se celou domu jen tak děsně blbě smála..jojo,to už jsem fakt dlouho nezažila,strašně dlouho. prostě začnu věřit na náhody. mimochodem vlastně děkuju těm,kteří mě do nějaké debilní Calabrie dotáhli,protože díky nim jsme poznala jeho.
nevím jestli spolu budem. nechám to plynout. uvidíme časem.ale tak and jo,doufejme. takovýto dlouhý článek jsem dlouho nenapsala..huh..
btw: říkla jsem že nemám ráda blonďáky,ale tak změna je změna. mimochodem Zdenda má nádherné modré oči..

02nd September // school school.

2. září 2011 v 23:10 | Kirsten. |  diary.


ano ano. je to tu. ta dlouho očekávaná a debilní škola. jak jsem asi psala od pondělí už jsem tam chodila. měli jsme kurzy z matematiky. včera se šlo už normálně. zjistila jsem,že učitelky na obchodce,jsou krávy,naše třídní největší a mé spolužačky a tři spolužáci nejsou asi uplně v pohodě. je to tam samá bárbínka,leopardí tričko,legíny,gladiátorky a velkej zlatej pásek,nejlépe s nějakou značkou. ach jo..dnes jsme se už učili. je to děsný. vím,že to tam nezvládnu. chci pryč. třeba na nějakou uměleckou školu. panebože jsem tak hloupá.(( proč jsem chtěla na obchodku? hlavně,že je to "strašně prestižní škola" (pořád nám to opakujou) a dostanou se tam jen ti nejlepší žáci. nasrat. na angličtinu a francouzštinu jsme rozděleni na dvě skupiny. všechny holky,které jsou asi v pohodě,jo docela jo,jsou v té druhé. na ajinu a frájinu jsem tedy dnes seděla sama a nikdo se se mnou nebavil. pořád na mě někdo blbě čumí. jak kdybych spadla z Marsu. no já se ani nedivim. jsem tam jak jeden malej černej flek,mezi tou růžovou "krásou".

ehm. nic nového u mě není. mám akorát tak maximálně opět depky. z té školy,pak z táty a z Jarouše a Ondry. jasně,řešim nesmysly jak mi Ondra řekl,ale už jsem taková. Jára si našel holku,další z těch bárbínek/kurv,ale tak ať je alespoň štastnej..Ondra na mě sere. už mě nechce,ale tak já ho chápu. jsem fakt asi psychouš. normálně mi hrabe. asi už jsem se fakt zbláznila. možná.. htěla bych mít takovou třídu jako má moje žena (Kačenka). měli adapťák a rozumí si skoro všichni. hlavně má normální předměty a učitele. nojo,někdo má štěstí,někdo zas ne. fakt mi nic nevychází. nic nic nic. ach jo. potřebuju kafe,jo. zase. kafe a čokoládu. tuny kapesníků,čokolády a muziku,KoRny nebo Mando Diao. nejspíš si stejně pustím 'how we walk' od Mando Diao a budu brečet zas.. když ta písnička je tak nádherná.
mimochodem vůbec mi nevadí,že mi na blog nikdo nechodí. já to chápu,taky kdo by četl takovéhle nesmysly,že? stejně je tu pořád to samé..ale tak mě to pomáhá..