Srpen 2011

28th August // pilsner fest.

28. srpna 2011 v 20:32 | Kirsten. |  diary.
píšu tak nějak po delší době. mám nějaké smíšené pocity. tento víkend jsme byli se sestřenkou na Pilsner Festu. je to taková každoroční akce k oslavám piva v Plzni,s různými koncerty a tak.
v pátek se toho stalo docela dost. měli jsme být celý víkend u mého táty. když jsem k němu přišla,poprosila jsem ho,jestli mi nedá jen nějaké peníze abych si mohla koupit třeba něco k jídlu nebo tak. v tom na mě začal řvát,že mi pořád něco dává a já po něm pořád něco chci. to,ale vůbec není pravda. začala jsem se s ním hádat. měl nějaké keci na mamku tak jsem si to nenechala líbit. s tou poté také mluvil a jí také nadával,jak jsem nevychovaná či co. jo,je děsný hádat se se svým tátou,ale někdy jsem mu musela říct proč jsem zůstala s mamkou a né s ním. mimochodem vyvrátil mi i to,že nás vyhodil z bytu. přitom je to krutá pravda. nakonec mi řekl,ať vypadnu. zůstala jsem a on odešel,spolu s mojí 152585 sestrou.)) čekala jsem na Andrejku. když přišla jeli jsme dát strejdovi naše věci a pak jsme konečně jeli na Pilsner Fest. cestou jsme si koupily brusinkové Frisco,mňami.)) když jsme dorazili šli jsme na booster. luxus. výška prý 92 metrů. bylo to dokonalé,jak jsme letěli hlavou dolů.

první kapela,kterou jsme viděli byli Navigators. ehh..nebyli špatní,funky mi nevadí. poté jsme z první řady zkoukli Imodium,já tedy koukala spíš jen na jejich dokonalého basáka,miluju kluky,kteří umí na kytaru a mají delší vlasy a vyšší postavu.')))))) skákali jsme jen chvíli protože ostatní jen uboze stáli..grrr. po přípitku pěkně hnusným teplým pivem (nedali mi dvanáctku) jsme šli na techno. takový docela fajn kolotoč a hlavně skoro při zemi.'DD jenže po té super jízdě přišli Andrejky kámoši a museli jsme jít znova. bylo mi děsně blbě. no,ale nevadí. v 1 jsme jeli domů.
včera jsme šli až dýl,protože odpoledne pršelo. viděli jsme Embassy a lety mimo obojí tak nějak šlo. taky k nám přišel Ondra s nějakým kámošem (Ondra mě chtěl/chce,nevím,netuším). za chvilku jsme se vydali na Monkey Business. ti byli suprový. lidi alespoň trochu skákali. Matěj Ruppert (zpěvák) rozezpíval skoro všechny,a to se mi líbilo. po nich přišel na řadu ohňostroj. byl krásnej. jako poslední kapela byl TleSKAč. vytvořil se pěkný kotel a já mám rozšláplou conversku,ale stálo to za to.)))) miluju koncerty..štve mě,že toho v Plzni moc neni.

tleskač a kvalita mého mobilu.↑

zítra jdu do školy. máme nějaké podělané kurzy z matiky. fakt super. dozvěděla jsem se že jsem kráva všech krav. dokáži zkatit vážně všechno. nikdo se mnou nevydrží a já se ani nedivím......

24th August // heat.

24. srpna 2011 v 18:55 | Kirsten. |  diary.

umírám vedrem..jo tím asi začnu. nesnáším léto,nesnáším prázdniny nesnáším zpocený lidi v buse. grr. :XX další věc je,že má Pavel holku,jo,je to fajn. alespoň se nemusím rozhodovat. byla to asi nějaká jeho chvilková záležitost. v pondělí jsem měla jít ven s jedním klukem,ale opět jsme se nedomluvili.)) nevím,stejně se chce se mnou jen vyspat a pak čau. no jo teď už je to asi normální.)


v pondělí jdu do školy,jo. máme místo slučáku nějaký debilní přípravný kurzy z matiky,nojo obchodka. já tam tak strašně moc nechci,ale na druhou stranu jsem ráda,že končí tyhle debilní prázdniny. už chci Vánoce.)) nebo alespoň listopad a aby padal už sníh. těším se na lyže.


má samota pokračuje,víte co,já už o tom raději nebudu psát..je to pořád dokola. dneska jsem byla za Andrejkou. v tom horku jsme rozdávali letáčky s reklamou na strejdovo hospodu. fuj. ledová tříšť byla ledová jen chvilku. ani ve stínu se nedalo bejt..to je hnus. zimo,kde jsi?

20th August // i want to break free.

20. srpna 2011 v 20:24 | Kirsten. |  diary.
tak začnu úterkem. "super". s mamkou bydlíme u babi a dědy,protože mamka ztratila v březnu práci. těď už je to asi fajn,ale nemáme prachy na novej byt. hehé. no,v úterý se ,mamka s babi a dědou hádali. já jsem se po tom,co řekli,že se mamka chová jak magor,přidala. zase jsem brečla..no nebudu to tu víc roztahovat..


ve středu jsem se po obědě vydala do Plzně za Pavlem. šli jsme koupit něco k pití a připravit byt na pozdější rozlučák. v půl páte jsme měli všichni sraz na jedné zastávce. bylo nás tam celkem 12,plus tři krávy. ty nakonec odjeli špatnym autobusem a už k nám nešli,třikrát hurá. měli jsme být u jednoho rybníku,ale nakonec jsme byli v Pavlovo volném bytě. ze začátku byla nuda,ale pak to bylo fajn. nebyla jsem opilá,měla jsem jen tři Frisca,trochu Spritu s vínem a vodky s džusem. asi v 11 všichni odešli. já ještě s Járou a jednim psychoušem jsme u Pavla spali. nakonec všichni tři na jedný posteli,protože jsme se toho psychouše měli strach. nebudu říkat proč protože jím. byl to fajn večer..

jenže včera mi Pavel napsal,že mě chce..panebože,je to muj nejlepší kámoš. já nevím co mám dělat..proč proč proč. dneska jsem byla s tátou a jednou ze stovky sester na výletě,tak jsem fotila,lae myslela jsem,že ten debilní foťák vyhodim do řeky,protože fotí buď tmavě nebo bíle..grrrrr. chci zrcadlovku)

15th August // i want boyfriend.

15. srpna 2011 v 17:49 | Kirsten. |  diary.
poslední tři dny jsem byla pryč. v pátek ráno jsem jela k sestřence. tedy napřed jsme si šly sednout za Plazu na rampy. kecali jsme o kravinách a tak.. pak tam přišli nějací kluci,divní kluci (?), a začali se s náma bavit. tedy spíš abych to upřesnila stáli a čuměli na nás. pak jsme zjistili,že se s náma prý chtěli seznámit. super. jeden hezčí než druhý. navíc o jednom vím,že má holku. po chvíli "kecání" odešli a pochopili,že na ně nejsme zvědaví.
v sobotu jsem byla za ženou,tedy za Kačenkou a šli jsme omrknout budoucí místo dalšího rozlučáku naší třídy,tedy jeden rybník. zjistily jsme,že je to vhodné místo,protože tam bylo WC,děsně důležitá věc..poté jsme se vydaly k Inwestu,který je napůl zbořený. cestou v tramvaji na nás řvali nějací divní týpci ať s nimi jdeme na kafe. fuj. nakonec jsme šli na nádraží a vyfotila jsem pár fotek mým super foťákem na film. jsem zvědavá co z toho vznikne. dále jsme šli do McDonalda,mňam. dala jsem si cheesburgera a hranolky. pak mi volal Jarouš..nechápu proč,myslela jsem,že je na mě naštvanej. večer jsme šli ven. někdo na mě volal. vůbec nevím kdo,protože neznám skoro nikoho kdo by na mě řval "Týnooooo". pak jsme potakali Adama,kamaráda jednoho kluka,který dalo by se říct,mě chce. ptal se jestli jdem do města. samozřejmě,že jsem řekla,že ne,ale ještě se navíc zeptal jestli má milého Ondráška pozdravovat. ach to klučičí spojenectví. nakonec jsem u Káti i přespala. měla,jak říká,VIP byt,prostě byt pro sebe. v noci měli být vidět padat hvězdy,ale bylo zataženo takže jsem neviděla vůbec nic.
v neděli jsem se přesunula opět k sestřence,byly jsme opět za Plazou na rampách a opět za náma přišel jeden kluk. pak také pochopil že se s ním nechceme bavit a odešel. heh. také za náma pořád někdo chodil jestli nemáme cigáro. omg. nestačí to říct jednou,prostě minimálně třikrát. pak tam byl jeden docela pěknej kluk,ale po něm se válela jeho údajná holka,ale za celou dobu mu nedala ani pusu,frajerka. taky jsme zjistili,že chceme nějakého hodného milého,hezkého kluka..jo,ten je zadanej nebo neexistuje. jo už jsme zase u toho..

dotazník 0.1

10. srpna 2011 v 13:50 | Kirsten. |  me.
Co byl tvůj...?
1. Poslední nápoj = Kofola-
2. Poslední telefonní hovor = mamka,je jak FBI někdy..)))
3. Poslední SMSka = od Andy nadobrou noc))
4. Posledni song co sem poslouchala = Ochrasy.
5. Naposled co si plakala = předvčírem.
Už jsi někdy...?
6. Šel na rande s někým dvakrát = jojo.
8. Někoho políbil a litoval toho = ano a ne jednou.
9. Ztratil něco zvláštního = jo.
10. Byl skleslý, smutný = ano..
11. Byl opilej a zvracel = ne.
Už jsi tenhle rok (2011)...?
15. Našel novýho kámoše/ku = ano.
16. Zamiloval se = ano.
17. Smál se až si brečel = pořád.
18. Potkal někoho kdo změnil tvůj život = ne.
19. Objevil pravýho kamaráda = ne.
20. Zastihl někoho kdo o tobě mluvil = ano.
21. Políbil někoho koho chce tvůj dobrý kamarád/ka = ne. to bych nedokázala.
22. Kolik máš opravdových přátel, kterým opravdu důveřuješ = asi ani jednoho,ale nejblíž je mi asi sestřenka.
23. Kolik chceš mít dětí = jedno,dvě.
24. Máš nějaké zvíře = andulku Edouška a jezevčíka Valdu,kterého bohužel nemůžu mít doma..
25. Chceš si změnit jméno = ano.
26. Co jsi dělal na své poslední narozeniny = byla jsem doma a ignorovala,že je mi zas o rok víc.
27. V kolik ses dneska vzbudila = v půl deváté..
28. Co jsi dělal včera o půlnoci = snažila se usnout.
29. Něco, čeho se nemůžeš dočkat = až pojedu do Prahy a uvidím Moni.
30. Naposled jsi viděla svojí mámu = včera.
31. Jaká by byla jedna věc, kterou by jsi mohla změnit na svém životě? bydlet ve větším městě,kde jsou jiní lidé.
32. Co právě teď slyšíš nebo posloucháš = telvizi.
33. Mluvila jsi někdy s osobou s jménem Tom = jojo.
34. Co ti teď leze nebo lezlo na nervy = že jsem pořád sama a bydlím tady v té prdeli.
35. Nejvíc navštěvovaná stránka na netu = facebook,weheartit,youtube, blog.
36. Jaké je tvoje pravé jméno = Kristýna
37. Přezdívka = Týnka,Kikča,Kristý,Kiki.
38. Chodíš s někým teď? = ne.
39. Znamení zvěrokruhu? = rak,uplně nejdebilnější znamení.
40. Muž nebo žena?= žena.
41. Jak se jmenuje/jmenovala tvoje základní škola = 7.zš a mš Plzeň
42. Střední škola = Obchodní akademie..
43. Vysoká/univerzita = snad budu studovat mou vysněnou psychologii.
44. Barva vlasů = hnědá
45. Vlasy krátké/ dlouhé / žádné = dlouhé.
46. Výška = 160
47. Seš do někoho zamilovaný teď? = asi ne.
48: Co máš na sobě rád? = vůbec nic.
49. Máš piercing = chci dva pod ret nebo do rtu a na boky.
50. Máš kérku = chci.
51. Píšeš levou, nebo pravou rukou? = pravou.
První... :
52. Chirurgický zákrok =žádný.
53. Piercing =žádný.
54. Nejlepší kamarád = Týnka.
55. Sport/aktivita kterou si dělal = plavání a tancování.
56. Dovolená/ zájezd =u moře Chorvatsko.
58. Značka prvních párů bot = jak to mám vědět? :D
Právě teď... :
59. Jíš = dojedla jsem oběd.
60. Piješ = ne.
61. Chystám se = ležet celý den.
62. Posloucháš = nic.
63. Čekám = lásku.
Co je lepší... ?
67. Rty nebo oči = oči.
68. Objímání nebo líbaní = jak kdy.
69. Menší nebo vyšší = vyšší.
70. Starší nebo mladší = starší.
71. Romantický nebo spontánní = romantický.
72. Svalnaté ruce nebo břicho = břicho.
73. Hlučný nebo tichý = tichý.
74. Vztah nebo úlety = vztah.
75. ,,Trouble maker,,:D nebo opak = nevím.
Už jsi někdy... ?
76. Políbil neznámýho člověka = ne.
77. Pil silný alkohol = ne.
78. Ztratil brýle nebo čočky = ne.
79. Spal s někým na první schůzce = ne.
80. Zlomil někomu srdce = myslím,že ano.
81. Měl zlomené srdce = ano.
82. Byl zatčen = ne.
83 . Už jsi někdy někoho přitahoval/ okouzloval = možná.
84. Plakal když někdo umřel = ano..
85. Vzdal se něčeho abys pomohl kamarádovi = jo.
Věříš v... ?
86. Sebe = jak kdy.
87. Zázraky = ano.
88. Lásku na první pohled = ano.
89. Existenci ráje = možná.
90. Santa Claus = ne.
91. Políbení na první schůzce = ano.
92. Existenci Andělů = ano.
Odpověz pravdivě...
94. Měl jsi někdy najednou víc než 1 přítele/kyni? = ne.
95. Zpíval jsi dneska? = ano. ale neumím to.
96. Někdy někoho podvedl? = ne.
97. Kdyby jsi mohl jít zpět v tvém životě, kam až by jsi zašel?? - 7.7.1996
98. Kdyby jsi mohl vybrat jeden den v minulém roce a oživit si ho, jaký by to byl? = žádný.
99. Jsi šťastnej = ne.
100. Máš se rád/a?= ne.

kouřové oči.

7. srpna 2011 v 19:33 | Kirsten. |  beauty tips.
zajímá tě jak se nalíčit na party nebo si jen chceš prohloubit pohled? čti.↓

beauty.

7. srpna 2011 v 18:50 | Kirsten.

04th August // nostalgie.

4. srpna 2011 v 12:27 | Kirsten. |  diary.

víte,tahle fotka ukazuje,jak se právě cítím.↑

bohužel. nemůžu začít s projektem 365. rozbil se mi fotoaparát a nefungují mi ani baterie.. strašně moc bych chtěla v sobotu k nám na Czech Rock Block..jenže bohužel nemám zbytečných 600,- na lístek,a nikdo mi je nedá. budou tam Mandrage,Rybičky48,Kabát a další. ach jo. tohle je fakt léto na hovno. nebyla jsem na žádném koncertě. grr. přišla jsem o KoRn,Bullet for my Valentine,BMTH..a další. shit. citím se sama. má nejlepší kamarádka už o mě asi vůbec neví,prostě má jiný kámoše a na mě kašle. já jí chápu. se mnou je nuda. se mnou nemůže chlastat nebo kouřit. já piju tak maximálně Frisco nebo bílé víno,a to ještě musí být abych na něj měla chuť. raději než na nějakou disko zajdu na koncert nebo na kafe. asi nejsem normální,ale co,zvykám si. už ani nedoufám,že budu mít nějakého kluka. vždycky se nějakej najde,ale buď mě vůbec nepřitahuje nebo je sice krásnej,ale v hlavě nemá vůbec nic a nemám se s ním o čem bavit. hehe. chci do Ameriky nebo do Švédska. prostě pryč. nesnáším Česko a nelíbí se mi tady. kdybych bydlela alespoň v Praze,ale tady v tý prdeli se nedá nic dělat. ble. no každopádně bych se měla krotit. denně vypiju minimálně dvě kafe a sním kus čokolády,kilo sušenek a dvacet nanuků. zkurvený depky..

365? ano či ne?

2. srpna 2011 v 12:36 | Kirsten.
ahoj,napadlo mě,že bych mohla začít s projektem 365. nevím jestli bych to vydžela a hlavně nevím,jestli by někoho bavilo číst zážitky z mého debilního života a hlavně každý den. no,potřebovala bych tedy poradit jestli mám zařít s projektem 365 nebo psát dál svůj deník :)

01th August // raining.

1. srpna 2011 v 19:26 | Kirsten. |  diary.
mám uplně nesnesitelnou chuť na karamalové frappucino ze Starbucks.↑

upřímě? jsem uplně nadšená,že prší. jak už jsem řekla,nesnáším léto. už jsem se vrátila od sestřenky. dnes jsem byla za Jituškou a ještě její kamarádkou Domčou. bylo to docela fajn. seděli jsme za Plazou (obchodní centrum),holky kouřily (já nekouřím,jo,jsem divná) a povídali si. no,když jsem jela domů,tak jsem začala vzpomínat. na školu,starý časy a tak. jop,zase depresivní nálada a další můj debilní výlev. jdu si pro čokoládu,k narozkám jsem jí dostala 2 tuny,sice už mám jen 1 tunu,ale to vůbec nevadí. zrovna se mi mamka ptá,jestli nechci kafe,samozřejmě,že ano. pořádně silné,s mlékem,neslazené. mňam. pouštím si KoRny a Mando Diao. nevím,nějakám způsobem mě Björnův hlas uklidňuje. čim dál,tím více mě štve,že jsem sama. vlastně nikdy jsem neměla uplně pořádného kluka. vždy to byly takové ty chvilkové záležitosti. jsem pořád sama. nebaví mi to,vadí mi to,je mi smutno..