Červenec 2011

28th July // trálalalala.

28. července 2011 v 17:36 | Kirsten. |  diary.

ano,tohle jsem já. alespoň mi tu není vidět do ksichtu↑

jojojojojojo. abych se přiznala,uplně to tady zanedbávám. né,že bych neměla co psát,ale byla jsem zase u sestřenky a to jsme sice pořád ležely,ale koukali jsme na filmy a jedli. děsně tloustnu,ale což.
už se těším na srpen. 10. jedu za kamrádkou,uplně super slečnou do Prahy. sice se tam vůbec nevyznám,ale my se najdem. taky jsem vlastně byla v neděli s Pavlem venku. eh..zase nevím co si myslet. grr. byli jsme na zmrzlině a povídali si. nebylo to takový jako s jinýma,žádný supertrapný chvilky ticha.nic mezi náma nebylo. asi budem kamarádi,jo.
momentálně mě děsně potěšilo hodnocení mého blogu u An.~. děkuju.
tak asi pá^

0.1 // šaty TOPSHOP.

23. července 2011 v 18:46 | Kirsten. |  my fashion catches.


jako první jsem se do nové rubriky "mé módní úlovky" rozhodla dát tyto šaty. koupila jsem si je tento týden.

Cena: 239,-
Barva: černá+růžová,zelená a fialová
Obchod: TOPSHOP (já jeale koupila v secondhandu)

do šatů jsem se zamilovala na první pohled. dají se nosit normálně i do tanečních. vůbec mi nevadí,že jsou ze secondhandu. ráda tam chodím,protože tam vždy pořídím něco,co nemá na sobě půlka lidí,které potkávám.

23th July // mucíčeQ.

23. července 2011 v 16:59 | Kirsten. |  diary.

se sestřenkou,každej holt není normální..(jsem ten hnus vlevo)↑

jo,omlouvám se. už jsem na blog zase dlouho nenapsala..,ale od středy jsem byla u sestřenky a nějak jsem neměla čas. ono vlastně ani není nic nového. jen mi připadá,že pomalu ztrácím všechny kamarády. asi jsem vážně otravná a nikdo se mnou nemůže vydržet. heh. taky je docela ironie,že mi napsal jeden kluk,který byl na našem rozlučáku,jestli s ním nepůjdu na pivo. holky z něj byly skoro všechny hotové,ale já a pár vyjímek ne. ale on napíše zrovna mě. no jistě..s pavlem jdu ven,buď zítra nebo v úterý. ani nevím jestli se mi chce nebo ne. jo,budem kámoši,bude to tak lepší,nebo ne? no uvidíme..chci už konečně listopad. venku bude fajn,budu kupovat dárky,ve škole už budu 2 měsíce..tak dneska sem možná (!) :D přidám nějaký článek do "fashion"...pokud se mi bude chtít -.-
Bye ^^

hlasování.

19. července 2011 v 19:55 | Kirsten.

vím,že je to otravné,ale mohli byste pro mě tady prosím hlasovat? jsem tam jako Kirsten.

vysoké kraťasy.

18. července 2011 v 21:46 | Kirsten. |  fashion tips.
poslední dobou se mi strašně začali líbit kraťasy s vysokým pasem. hlavně tedy džínové. jelikož jsem je u nás v Plzni v žádném obchodu neviděla rozhodla jsem se,že si prostě najdu mamčiny staré kalhoty a ustřihnu je. jenže mi žádné pořádně neseděli.. za měsíc se chystám do prahy tak snad se dočkám. možná si je i objednám z etsy.com nebo z topshop.com , prostě je musím mít. :D

vytvoř si:
tyhle jsou krásné↑


zajímavá barva↑


k těmto kraťasům se mi nejíce líbí jednoduchá tílka,vintage trika s kapelou a tzv. crop tops. myslím,že se k nim hodí buď jednoduché "žabky" nebo "conversky".
fashion.

18. července 2011 v 21:15 | Kirsten.
...

kdo je vlastně Kirsten?

16. července 2011 v 21:05 | Kirsten. |  me.
jo,asi bych se měla pořádně představit. čti dál..↓

15th July // maybe,I love you.

15. července 2011 v 23:36 | Kirsten. |  diary.ach jo. je to tu zas. zas ta pos*aná depka. vidím ho,všude. nedokážu na něj zapomenout i když bych tak moc chtěla. musím si dát kafe a čokoládu,kilo čokolády. pustím si KoRn. jo,bude to lepší (stejně se to vrátí). chtěla bych ho vidět a všechno mu říct,ale nejde to. nepochopí mě. nedokážu být s jiným klukem,pořád myslím na něj..
je úplněk. sedím u okna a přemýšlím,brečím a směju se sama sobě. jo,sorry zase depresivní článek,ale což je to MŮJ blog a JÁ se potřebuji vypsat. je mi jendo jestli si to přečte 150 lidí nebo třeba jenom 1 člověk (kéž by to byl on). chci někam pryč,hodně daleko. sama. už ani není možný jak jsou tyhle prázdniny debilní. neuvidím jeho. nejedu nikam. všichni jsou pryč a já nemám komu všechno říct. vlastně to je ale normální..

13th July // sleeeeping.

13. července 2011 v 18:09 | Kirsten. |  diary.

ano,toto jsem bohužel já. ↑co vlastně dělám,když jsou ty "super" prázdniny? nic. vůbec nic. maximálně jednou za čas jedu za někým do Plzně. na kafe nebo na zmrzlinu. koupat jsem se ještě nebyla. nemám na to náladu nebo nemá nikdo čas. všichni někde jsou. kamarád (?) byl už 2x u moře e jede ještě na vodu a na kola. chudáček. já jedu do prdele a taky tady u nás zůstanu. sjůpr fakt..už se těšim na náš další rozlučák tedy respektive dva rozlučáky. nojo měli jsme se (máme se pořád!) rádi. to mi zas připomíná,že se blíží 1.září a příchod na střední. nojo,nebudu o tom přece přemýšlet,ale já musím. jdu si pro kafe,další. se šlehačkou,kakaem a čokoládou,prostě mix všeho lahodnýho,svělýho,prostě mňam. jó a že budu tlustá (už jsem) to je mi fuk. to mi napadá,v lednici je ještě malinový cheescake. mhmmm.

good bye^^

PS: piště mi něco na formspring..:D nemusí to být ani otázky :)

9th July // birthday.

9. července 2011 v 18:12 | Kirsten. |  diary.moje sestra. jedna z těch tisíce sester (na dlouhé povídání..). jsem u táty na víkend a je tu. fotka je stará dva roky.

heh. 7.července se před 15-ti lety narodila jedna malá trapná nepovedená holka. jo já. nesnášim narozeniny. je to ubohost jako velikonoce. jediný co se dá slavit jsou vánoce,jo ty mám ráda. no a jak jsem narozeniny slavila? vůbec. sedla jsem si jako každý jiný den,cpala se nanukáčem a lila do sebe brusinkové Frisco. to mi připomína,že mám jedno v mrazáku. jdu si pro něj.. k narozeninám jsem chtěla foťák nebo spíše aby mi na něj všichni tak nějak přispěli. ten svůj foťák mám už 4 nebo 5 let. je rozbitý. nedostala jsem ho. čekala jsem to i přes slibi ostatních. mamka mi dala kalhoty,knížku,voňavku a pásek. od babi jsem dostala peníze=sukně od kámošky a růže. jo,já růže,vlastně jakékoli květiny miluju. budu mít jednou květinářství. od táty jsem nedostala nic,ale to se dalo čekat. byla jsem překvapená,když mi vůbec popřál. ale co,nevadí.
teď sedím,tento článek píšu už asi hodinu,s přestávkami samozřejmě. asi sem dnes ještě něco přidám. vlastně je mi uplně jedno,jakou mám návštěvnost. nechci aby mi sem chodilo 200 lidí denně.

báj. Kirsten.

Björn Dixgard z Mando Diao. mám je stejně nejraději. většina je nebudete znát,ale to je fuk. tohle je akustická verze "Killer Kaczynski" live v rádiu.